24 травня 2022 року pedodont@ukr.net (0532) 56-28-78 Мапа сайту

У 2001 році в УМСА на базі кафедри стоматології дитячого віку була створена кафедра дитячої терапевтичної стоматології з профілактикою стоматологічних захворювань, яку очолила проф. Каськова Людмила Федорівна. Під керівництвом професора Каськової Л.Ф. за 20 років захищено: 14 кандидатських дисертацій (Маковка І.Л., Солошенко Ю.І., Ващенко І.Ю., Бережна О.Е., Моргун Н.А., Акжитова Г.О., Шепеля А.В., Марченко К.В., Артем'єв А.В., Новіков Є.М., Павленкова О.С., Уласевич Л.П., Мандзюк Т.Б. Попик К.М.), 1 докторська дисертація (Якубова І.І.) та підготовано 4 магістри й 5 клінічних ординаторів.

У 2019 році було створено пропедевтичний клас, який дозволяє вести підготовку висококваліфікованих спеціалістів у галузі "Стоматологія", починаючи з 2 курсу.

У 2019 році на кафедрі було створено волонтерський загін "Посмішка", до складу якого входять студенти стоматологічного факультету. Основною метою загону є проведення уроків гігієни в дитячих організованих колективах. За час існування "Посмішки"  проведено уроки гігієни ротової порожнини більш ніж для 1500 дітей. За підсумками 2019 року волонтери  отримали нагороду, як ''Кращий волонтерський загін у сфері охорони здоров'я'' у Х міському конкурсі "Волонтер року".